Nowe domy w Bytomiu

Hala targowa śląskie - Bytom

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bytomiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bytomiu

Bytom – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej.

Bytom położony jest w centralnej części Wyżyny Śląskiej na Wyżynie Miechowickiej, części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Położenie geograficzne Bytomia wyznaczają współrzędne: 50°19′ i 50°26′ szerokości geograficznej północnej oraz 18°47′ i 18°58′ długości geograficznej wschodniej. Miasto znajduje się na średniej wysokości 280–290 m n.p.m., wahając się od 249 m n.p.m. w dolinie rzeki Bytomki do 346 m n.p.m. w rejonie rezerwatu Segiet. W rejonie Bytomia wydziela się kilka mniejszych jednostek morfologicznych. Centralny obszar miasta zajmuje Wyżyna Miechowicka otoczona od północy dolinami Dramy, Szarlejki i Brynicy, od południa Bytomką, natomiast od wschodu Wyżyna Miechowicka przechodzi w Wyżynę Siemianowicką. Północna część Bytomia znajduje się na terenie Garbu Tarnogórskiego.

W Bytomiu aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bytomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 220,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bytomiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bytomiu wynoszą 6 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bytomiu kosztuje 264 000 zł.

W Bytomiu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje