Nowe domy w Katowicach

Hala targowa śląskie - Katowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Katowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Katowicach

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

W Katowicach aktualnie jest na sprzedaż 2 295 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 33 inwestycjach deweloperskich, z których 122 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Katowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 231,00 m2, w tym:

  • 179 mieszkań 1-pokojowych,
  • 861 mieszkań 2-pokojowych,
  • 908 mieszkań 3-pokojowych,
  • 282 mieszkania 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Katowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Katowicach wynoszą od 4 800 zł do 12 390 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Katowicach kosztuje 148 800 zł.

Ceny domów w Katowicach

W Katowicach mamy 7 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 100,00 m2.

Aktualnie w w Katowicach deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W Katowicach mamy także 3 oferty last minute.

Polecane domy w Katowicach

Domy na sprzedaż w Katowicach

Podobne lokalizacje