Nowe domy w Katowicach

Hala targowa śląskie - Katowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Katowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Katowicach

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

W Katowicach aktualnie jest na sprzedaż 1 836 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 31 inwestycjach deweloperskich, z których 62 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Katowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 231,00 m2, w tym:

  • 119 mieszkań 1-pokojowych,
  • 682 mieszkania 2-pokojowych,
  • 666 mieszkań 3-pokojowych,
  • 287 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Katowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Katowicach wynoszą od 4 800 zł do 12 390 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Katowicach kosztuje 162 300 zł.

Ceny domów w Katowicach

W Katowicach mamy 7 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 100,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Katowicach wynoszą od 5 440 zł do 5 765 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Katowicach kosztuje 536 410 zł.

Aktualnie w w Katowicach deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Katowicach

Wybrane promocje w Katowicach

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w Katowicach

Podobne lokalizacje