Nowe domy w powiecie mikołowskim

Hala targowa śląskie - mikołowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie mikołowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie mikołowskim

Powiat mikołowski leży w woj. śląskim, na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Zajmuje powierzchnię 233 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 93 000 osób. Stanowi część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W tutejszych miastach występuje zabudowa typowo przemysłowa, a na wsiach przeważają domy jedno- i wielorodzinne. Lasy stanowią jedynie ok. 35% powiatu. W regionie działa 26 szkół podstawowych, 16 gimnazjalnych oraz 15 placówek ponadgimnazjalnych i policealnych. W stolicy powiatu mieści się szpital, którego usługi uzupełniają lekarze z przeszło 40 przychodni działających w całym regionie. Za rozwój kultury odpowiadają tu gminne i miejskie domy kultury. W regionie działa jedno muzeum. MOSiR w Mikołowie udostępnia natomiast bogate zaplecze sportowe. Powiat mikołowski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 44 i 81. Poza tym przez region przebiegają 4 trasy wojewódzkie, a w niedalekiej odległości od granic powiatu ciągną się autostrady A1 i A4. Prężnie funkcjonuje tu komunikacja publiczna w postaci połączeń PKP, PKS i komunikacji miejskiej docierającej z Tych.

W powiecie mikołowskim aktualnie jest na sprzedaż 29 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie mikołowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 63,00 m2, w tym:

  • 11 mieszkań 1-pokojowych,
  • 7 mieszkań 2-pokojowych,
  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych.

W powiecie mikołowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie mikołowskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Domy na sprzedaż w powiecie mikołowskim

Podobne lokalizacje