Nowe mieszkania w Mysłowicach

Hala targowa śląskie - Mysłowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Mysłowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mysłowicach

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

W Mysłowicach aktualnie jest na sprzedaż 73 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Mysłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 100,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 36 mieszkań 2-pokojowych,
  • 23 mieszkania 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Mysłowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Mysłowicach wynoszą od 4 690 zł do 5 750 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Mysłowicach kosztuje 174 510 zł.

W Mysłowicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Mysłowicach

Podobne lokalizacje