Nowe mieszkania w Mysłowicach

Hala targowa Śląskie - Mysłowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Mysłowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mysłowicach

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

W Mysłowicach aktualnie jest na sprzedaż 36 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

1 oferta nowego mieszkania spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Mysłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 55,00 do 88,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 23 mieszkania 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Mysłowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Mysłowicach wynoszą od 4 290 zł do 4 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Mysłowicach kosztuje 259 169 zł.

W Mysłowicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Mysłowicach

Podobne lokalizacje