Nowe mieszkania w Zespole Dzielnic Południowych

Hala targowa śląskie - Zespół Dzielnic Południowych

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zespole Dzielnic Południowych. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zespole Dzielnic Południowych

W Zespole Dzielnic Południowych aktualnie jest na sprzedaż 469 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich, z których 17 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zespole Dzielnic Południowych mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 116,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 227 mieszkań 2-pokojowych,
  • 187 mieszkań 3-pokojowych,
  • 37 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zespole Dzielnic Południowych

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zespole Dzielnic Południowych wynoszą od 4 800 zł do 7 969 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zespole Dzielnic Południowych kosztuje 162 300 zł.

Ceny domów w Zespole Dzielnic Południowych

W Zespole Dzielnic Południowych mamy 7 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 100,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Zespole Dzielnic Południowych wynoszą od 5 440 zł do 5 765 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Zespole Dzielnic Południowych kosztuje 536 410 zł.

Aktualnie w w Zespole Dzielnic Południowych deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Zespole Dzielnic Południowych

Wybrane promocje w Zespole Dzielnic Południowych

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje