Nowe mieszkania w Ustroniu

Hala targowa śląskie - Ustroń

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ustroniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ustroniu

Ustroń jest małym miastem leżącym w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, z liczbą mieszkańców nie przekraczającą 16 tys. Piękne położenie wśród gór i malowniczych lasów sprawiło, że Ustroń stał się znanym wśród turystów ośrodkiem uzdrowiskowo- wypoczynkowym. Bliskie położenie względem innych znanych ośrodków takich jak Wisła czy Szczyrk, sprzyja podbojom górskich szlaków i tras rowerowych. Walory krajobrazowe, panująca tu atmosfera, co roku przyciągają do miasteczka spragnionych natury urlopowiczów. W Ustroniu nikt nie może liczyć na nudę. Kryte baseny, gabinety odnowy biologicznej, korty tenisowe, 3 ośrodki narciarskie, Park Zdrojowy - zapełnią każdą wolną chwilę mieszkańców. Kameralna okolica, przyjazne sąsiedztwo to niewątpliwie atuty tego miejsca. Na terenie miasta znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe znanych sieci spożywczych, liczne lokale usługowe i gastronomiczne, które zaspokoją wszystkie możliwe potrzeby mieszkańców.

W Ustroniu aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ustroniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 69,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 11 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Ustroniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Ustroniu wynoszą od 8 390 zł do 8 890 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Ustroniu kosztuje 365 379 zł.

W Ustroniu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Ustroniu

Podobne lokalizacje