Nowe mieszkania w powiecie pszczyńskim

Hala targowa śląskie - pszczyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie pszczyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie pszczyńskim

Powiat Pszczyński powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa śląskiego, a jego siedzibą jest miasto Pszczyna. Tworzą go: gmina miejsko-wiejska Pszczyna, gminy wiejskie: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec oraz miasto Pszczyna. Pierwsza wzmianka o powiecie pszczyńskim pochodzi z 1742 roku. Na początki istnienia w regionie znajdował się znaczny kawałek Górnego Śląska. Przez lata powierzchni regionu zmieniała się kilka razy. Obecnie zajmuje przestrzeń około 471 kilometrów, którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób.

W powiecie pszczyńskim aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie pszczyńskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie pszczyńskim

W powiecie pszczyńskim mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 132,00 do 153,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie pszczyńskim wynoszą od 3 136 zł do 3 323 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie pszczyńskim kosztuje 429 000 zł.

Mieszkania na sprzedaż w powiecie pszczyńskim

Podobne lokalizacje