Nowe mieszkania w powiecie będzińskim

Hala targowa śląskie - będziński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie będzińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie będzińskim

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

W powiecie będzińskim aktualnie jest na sprzedaż 149 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 56 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie będzińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 70 mieszkań 2-pokojowych,
  • 35 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie będzińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie będzińskim wynoszą od 4 550 zł do 4 590 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie będzińskim kosztuje 117 572 zł.

Ceny domów w powiecie będzińskim

W powiecie będzińskim mamy 23 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 98,00 do 186,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie będzińskim wynoszą od 2 678 zł do 5 518 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie będzińskim kosztuje 339 000 zł.

Polecane mieszkania w powiecie będzińskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie będzińskim

Podobne lokalizacje