Stoisko dewelopera Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

AquaSfera - mieszkania na sprzedaż

Wejherowski, Reda, ul. Morska

Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.
  • liczba ofert 14

  • powierzchnie 49 m2 - 85 m2

  • liczba pokoi 2 - 3

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 49 - 85 m2
Liczba pokoi 2 - 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich 170, dostępnych 14
Liczba kondygnacji naziemnych 9
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada, Komórki lokatorskie mieszczą się w dwukondygnacyjnej hali garażowej, umiejscowionej na poziomie 1 i 2 kondygnacji
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2011 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Dopłata w programie MDM Aktualnie są dostępne 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM
Zobacz na mapie

Opis inwestycji AquaSfera

AquaSfera wyjątkowy, unikatowy w skali kraju projekt realizowany przez spółkę celową Semeko Aquasfera Sp. z o.o. należącą do Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. i Polnord SA. to miejsce w którym uzupełniają się i przenikają się funkcje mieszkaniowe i rekreacyjne; gdzie czas wolny spędzić można w aktywny sposób praktycznie nie wychodząc z domu.


Na projekt mieszkalnej części AquaSfery składają się cztery budynki: Atlantic, Pacific, Indian i Port. Swoim kształtem i wyrazem przestrzennym przypominają stojące w porcie, imponujące swoją wielkością statki. Na elewacji, chociaż w całości utrzymana jest ona w jasnych, naturalnych barwach, wyraźnie maluje się burta i przewyższające ją górne pokłady.
Na terenie AquaSfery od 2010 roku „cumuje” ATLANTIC. Budynek w 2012 r. otrzymał prestiżową nagrodę Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa w Trójmieście, konkurs organizowany przez portal trojmiasto.pl. W 2015 przycumował PACIFIC, w którym można zakupić gotowe mieszkanie.
Aktualnie powstaje budynek INDIAN. Trwa sprzedaż segmentu A i B. Budynek będzie posiadał, jak wcześniejsze osiem pięter, dwukondygnacyjną halę garażową oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Budynek obsługiwać będzie pięć klatek schodowych łączących wszystkie kondygnacje. W każdej klatce znajdą się szybkie, cichobieżne windy. Klatki schodowe, korytarze i pozostałe części wspólne zaaranżowane zostaną w tematyce morskiej. Efekty starań architektów wnętrz można już teraz podziwiać w przestrzeniach wspólnych budynku ATLANTIC i PACIFIC.
Na obszernym dziedzińcu pomiędzy budynkami, w strefie niedostępnej dla ruchu kołowego oraz osób postronnych, zaplanowano otoczony zielenią i elementami małej architektury plac zabaw dla dzieci. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców AquaSfery w każdym budynku znajdzie się portiernia, a budynki i ich otoczenie będą monitorowane.
Kolejne budynki połączone będą przejściami. To pozwoli mieszkańcom - bez wychodzenia na zewnątrz – przejść bezpośrednio do części rekreacyjnej.

W budynku PACIFIC można nabyć ostatnie gotowe mieszkania. Duży wybór oferuje budynek INDIAN, w którym dostępne są mieszkania 1-,2-,3-pokojowe w bardzo popularnych i cieszących się powadzeniem powierzchniach mieszkalnych. Istnieje możliwość połączenia mieszkań w celu osiągnięcia powierzchni na miarę apartamentu.
Projekty lokali podporządkowane są idei zachowania maksymalnej funkcjonalności i estetyki. Architekci z biura projektowego Semeko zadbali, aby proponowane mieszkania były optymalnie ustawne oraz maksymalnie doświetlone. Do każdego mieszkania przynależy oszklony lub murowany balkon albo loggia. Przemyślane układy, konstrukcja budynków i zastosowane technologie mają także wpływ na dobrą akustykę poszczególnych lokali.
Ze względu na architekturę budynków AquaSfery możliwa jest tu także rezerwacja i zakup mieszkania o nietypowym kształcie (w „dziobowej” części budynków). To ciekawa inspiracja dla osób, które marzą o aranżacji niebanalnej przestrzeni mieszkalnej.

Otoczeniem budynków mieszkalnych będzie kompleks rekreacyjno sportowy w którego skład wejdzie park wodny z kompleksem basenów, atrakcji wodnych i nowoczesnym światem saun. Zaplanowane jest także powstanie klubu fitness, siłowni oraz kortów do squasha.

Inwestycja AquaSfera składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się 170 lokali mieszkalnych o powierzchni od 49 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji AquaSfera są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji AquaSfera pozostało w sprzedaży 14 mieszkań o powierzchni od 49 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

W inwestycji AquaSfera w sprzedaży znajdują się 2 mieszkania które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki. W odległości 600 metrów od inwestycji AquaSfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dworzec Reda PKP - LIDL (722-01).

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji AquaSfera jest dostępnych 14 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
Indian.A.5 3 71,10 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
Indian.D.50 2 48,90 m2 8 zapytaj o cenęZobacz
Indian.A.16 3 74,90 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
Indian.A.22 3 74,90 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.13 3 85,30 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.23 3 76,70 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.28 3 76,70 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.32 3 61,90 m2 8 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.33 3 76,70 m2 8 zapytaj o cenęZobacz
Indian.C.8 3 85,30 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
Indian.D.13 3 77,20 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
Indian.D.20 3 77,20 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
Indian.D.49 3 53,60 m2 8 zapytaj o cenęZobacz
Indian.A.10 3 74,90 m2 3 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Dach

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Tatrzańska 10
    Gdynia

+48 58 ...