Stoisko dewelopera Orlex Invest

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

Orlex Invest
Osiedle Baczyńskiego

Orlex Invest

Posiadamy 16 ofert
w 2 inwestycjach

Ceny od 5 000 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Potrafimy rozmawiać i wnikliwie słuchać, wyciągamy wnioski i gdy już znamy preferencje umiejętnie je realizujemy. Wierzymy, że sukcesem jest zrozumienie potrzeb oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Dbamy o zapewnienie najdogodniejszych warunków kupna-sprzedaży oraz podnoszenie standardów rynku nieruchomości.

Jesteśmy prężną firmą o charakterze rodzinnym, od lat związaną z rynkiem Małego Trójmiasta Kaszubskiego – Rumia, Reda, Wejherowo i okolice. W 2010 roku poszerzyliśmy obszar działania i dysponujemy ofertami nieruchomości od Półwyspu aż po Lębork.

Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie:

kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu
doradztwa opłacalności inwestowania w nieruchomości
pomoc w uzyskaniu kredytów i ubezpieczeń
pomoc w ustaleniu rynkowej wartości nieruchomości
sporządzenia certyfikatu energetycznego.
W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Nasi pośrednicy działają w oparciu o licencje zawodowe i konieczne ubezpieczenia gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo transakcji.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.