Stoisko dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Gdańsk

Riverfront Apartments - lokale użytkowe na sprzedaż

Gdańsk, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
  • liczba ofert 5

  • powierzchnie 82 m2 - 156 m2

  • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 82 - 156 m2
Wysokość pomieszczeń 271 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 5, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Riverfront Apartments

Riverfront Apartments

RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.

W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.

W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.

Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inwestycja Riverfront Apartments składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 5 lokali użytkowych o powierzchni od 82 m2 do 156 m2. Budynek posiada do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Riverfront Apartments są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments pozostało w sprzedaży 5 lokali o powierzchni od 82 m2 do 156 m2.

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte. W odległości 50 metrów od inwestycji Riverfront Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kamienna Grobla. W najbliższej okolicy inwestycji Riverfront Apartments znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 9 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 100 m, Przedszkole nr 46 Muszelka w odległości 450 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m NZOZ Centrum Pediatr. - Internist. 'Jaskółka' Sp. z o.o., w odległości 300 m Apteka Jaskółcza Dbam o zdrowie, w odległości 350 m Apteka Pod Białą Basztą. W okolicy znajdują się sklepy: BarQuattro w odległości 100 m, Qubus Hotel Gdańsk - Restauracja w odległości 400 m, Urząd Pocztowy Filia Gdańsk 15 w odległości 500 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Armada - centrum sportowe w odległości 350 m, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR w odległości 1 100 m.

Pełniąca funkcje administracyjne i reprezentacyjne dzielnica Gdańska. Graniczy z: Przeróbką – od strony północno-wschodniej, Rudnikami, Olszynką i Orunia-Św. Wojciech-Lipce- od południa i wschodu, Chełmem – od południowego zachodu, Siedlcami – od zachodu oraz Aniołkami i Młyniskami - od północy. Powierzchnia Śródmieścia wynosi około 5,5 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności na jego terenie wynosi blisko 30 tysięcy. Znajdują się tam liczne obiekty historyczne: Bazylika Mariacka, Kamienice przy Długim Targu, Długi Targ i Ratusz Głównego Miasta, Wielki Młyn, Ołowianka - Filharmonia Bałtycka, Dworzec główny przy ulicy Podwale Grodzkie, a także liczne sklepy, punkty usługowe, rekreacyjne, sportowe, placówki edukacyjne różnego szczebla i placówki medyczne. Sprawne połączenie dzielnicy z pozostałymi częściami miasta zapewniają ulice: Siennicka, Podwale Przedmiejskie, Zaroślak, Aleja Armii Krajowej, Nowe Ogrody, Podwale Grodzkie, 3 Maja oraz Rajska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U.4 1 82,96 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U.3 1 82,19 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U.2 1 84,93 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U.5 1 156,28 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U.1 1 89,09 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

- miejskie

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji
  • Emmerson Realty S.A.
  • Gdańsk

+48 516...