Stoisko dewelopera Oktan BiR Brzescy SP.J.

Targi Mieszkaniowe pomorskie

Oktan BiR Brzescy SP.J.
Ostoya Pucka

Oktan BiR Brzescy SP.J.

Posiadamy 62 oferty
w 1 inwestycji

Ceny od 6 500 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Oktan Investment to nowy deweloper na słupskim rynku. Nowoczesna wizja oraz solidność naszych dotychczasowych realizacji są gwarantem zmian na lepsze. Mamy świadomość, że dla nabywcy najważniejsza jest przejrzystość i prostota związana z zakupem mieszkania. Chcemy zaoferować klientom kompleksową obsługę, a formalności postaramy się ograniczyć do minimum.

Nowoczesny projekt i starannie wyszukana lokalizacja inwestycji to zalety, które docenią nasi klienci. Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle Nad Stawem, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

” Chcemy dostarczyć Słupszczanom mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie. Oktan Investment stawia na precyzję, komfort i prestiż. Naszym nadrzędnym celem jest, w pewnym sensie, zrewolucjonizowanie mieszkalnictwa w tym regionie. Słupsk i jego Mieszkańcy na to zasługują. Wszelkie nasze działania kierujemy ku funkcjonalności połączonej z wygodą. Architektura, położenie nowego osiedla, a także układ mieszkań, dorównują obowiązującym standardom. Słupsk powinien obfitować w nowoczesne obiekty mieszkalne, co naszym zdaniem może zaowocować lepszym wizerunkiem miasta w oczach ludzi spoza regionu. Być może skłoni to kogoś do zamieszkania w mieście z tak bogatą historią i tradycją.” – Mateusz Brzeski, specjalista ds. marketingu.

Oktan Investment jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy szereg profesjonalnych inwestycji na terenie województw pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Wśród naszych ukończonych przedsięwzięć są liczne stacje paliw, myjnie samochodowe, stacje diagnostyczne oraz domy jednorodzinne i wielorodzinne. Nasza firma jest wiarygodna i solidna, a jej stabilna pozycja finansowa jest dla naszych klientów gwarantem bezpieczeństwa.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Oktan BiR Brzescy SP.J.

Oktan BiR Brzescy SP.J.

Strona internetowa dewelopera