Stoisko dewelopera Moderna Holding

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

Moderna Holding
Front Park

Moderna Holding

Posiadamy 112 ofert
w 2 inwestycjach

Ceny od 7 900 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Firmę Moderna Sp. z o.o. tworzy zespół profesjonalistów, którzy na rynku nieruchomości działają od ponad dziesięciu lat.

Nasze dotychczasowe doświadczenia poparte wieloma sukcesami, pozwalają na tworzenie coraz to lepszych inwestycji. 

Obecnie mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną Kamienicę MODERNĘ zlokalizowaną w centrum Gdyni na Placu Kaszubskim.

Budynek ten naturalnie wyrasta z korzeni modernizmu Gdyńskiego wyznaczając jednak całkowicie nową jakość estetyczną.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.