Stoisko dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
Altoria Apartamenty

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Posiadamy 336 ofert
w 8 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Grupa Inwestycyjna Hossa to firma zajmująca się działalnością deweloperska. Na polskim rynku nieruchomości działa aktywnie od ponad 20 lat. Aktualnie jest przodującym deweloperem na Trójmiejskim rynku nowych nieruchomości. Realizuje projekty mieszkalne, biurowe oraz handlowe.

Firma zapewnia pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klienci stanowią dla Firmy miarę jakości pracy, a ich oceny są dla niej decydujące.

Doświadczony zespół Grupy Inwestycyjnej Hossa, znajomość rynku oraz know-how sprawiają ich Firma jest kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Wysoką jakość realizowanych projektów, rzetelność, wiarygodność, a także profesjonalną obsługę jaką oferuje Grupa Inwestycyjna Hossa potwierdzają zdobyte przez nią liczne nagrody i certyfikaty.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Strona internetowa dewelopera