Stoisko dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe pomorskie

Apartamenty Mestwina 37 - mieszkania na sprzedaż

pucki, Jurata, ul. Mestwina 37

Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
 • liczba ofert 6

 • ceny za m2 17 500  - 22 500 

 • powierzchnie 44 m2 - 47 m2

 • liczba pokoi 1 - 2

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 906 920 zł
Ceny za m2 17 500 - 22 500 zł
Powierzchnie mieszkań 44 - 47 m2
Liczba pokoi 1 - 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Części wspólne, wykończenie zewnętrzne, kolorystka. -materiały wykończeniowe i kolorystyka do uzgodnienia z Architektem na etapie realizacji obiektu Ogródki indywidualne -wydzielone niską roślinnością bądź niskim ogrodzeniem systemowym, -trawa z rolki, -krany do podlewania dla lokali zlokalizowanych na parterze oraz II piętrze budynku.

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 17, dostępnych 6
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda, videodomofon
Przyroda morze
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Mestwina 37

Apartamenty Mestwina 37 – wyjątkowy i prestiżowy adres w reprezentacyjnej części Juraty.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralny 3 kondygnacyjny budynek, który składa się z 17 wyjątkowych apartamentów o pow. od 26m² do 57m²: z ogródkami na parterze, przestronnymi
antresolami z dodatkowym balkonem na I piętrze oraz tarasami i widokiem na Zatokę Gdańską na II piętrze.

Wszystkie informacje dostępne w biurze sprzedaży.

Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchni od 44 do 47 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Elmis Dewelopment Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 pozostało w sprzedaży 6 mieszkań o powierzchni od 44 do 47 metrów kwadratowych w cenie od 17 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

W odległości 550 metrów od inwestycji Apartamenty Mestwina 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dworzec kolejowy.

Jurata położona między dwoma akwenami z piękną, piaszczystą plażą i dużym molem jest niewątpliwie miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Bez dwóch zdań może zostać nazwana Perłą Bałtyku. Specyficzny mikroklimat o właściwościach hartujących, jod, drzewa sosnowe, czyste szerokie plaże, to walory Juraty, które powodują, że liczba odwiedzających to miejsce co roku wzrasta. Hotele, pensjonaty i apartamenty stanowią komfortową bazę noclegową. Jurata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdziemy tu atrakcje takie jak: baseny, korty tenisowe (otwarte i kryte), place zabaw dla dzieci, knajpki i kafejki, trasy rowerowe, taxi morską kursującą do Trójmiasta (rejs trwa ok 45 min). Linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią, przystanek autobusowy, droga DW 216, stacja paliw, posterunek policji oraz kościół parafialny to tylko niektóre z udogodnień jakie znajdziemy w Juracie.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 jest dostępnych 6 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
11 1 47,18 m2 1 967 190 zł
20 500 zł/m2
Zobacz
13 1 46,65 m2 1 956 325 zł
20 500 zł/m2
Zobacz
12 1 44,24 m2 1 906 920 zł
20 500 zł/m2
Zobacz
8 1 44,42 m2 1 999 450 zł
22 500 zł/m2
Zobacz
14 1 46,75 m2 1 958 375 zł
20 500 zł/m2
Zobacz
6 2 43,59 m2 Parter 980 775 zł
22 500 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

-żelbetowa monolityczna (płyta fundamentowa, słupy, ściany, schody, stropy) oraz ściany konstrukcyjne jak i osłonowe z bloczków silikatowych; budynek posadowiony na płycie żelbetowej, -konstrukcja żelbetowa podziemia wykonana w systemie hydroizalacji tzw. „białej wanny” -dach na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, -balkony jako wspornik żelbetowy monolityczny wraz z izolacją termiczną i przeciwwodną, -ściany zewnętrzne nadziemia żelbetowe i murowane, bloczki SILKA 18cm, -ściany wewnętrzne między lokalowe murowane z bloczków TEKNOAMERBLOK o gr.17,8cm oraz betonowe o gr. 20cm, -ściany oddzielające lokale od klatki schodowej i korytarzy murowane z pustaków POROTHERM 25P+W AKU gr.25cm, -obudowy szachtu wentylacji mechanicznej – bloczki SILKA gr. 8 cm, -obudowy szachtu pionów kanalizacyjnych – płyty GKF na ruszcie stalowym + wełna mineralna, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie garażu murowane - bloczki betonowe gr.12cm lub SILKA gr.12cm, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie parteru – betonowe oraz SILKA gr. 12cm.

Dach

na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, zgodnie z projektem architektury.

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

okna - uchylno-rozwieralne, drewniane, z nakładką aluminiową od zewnątrz, z napowietrznikami (zgodnie z projektem branżowym), szkło o niskim współczynniku przenikania ciepła.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe do budynku, przeszklone, aluminiowe, - drzwi do lokali - w konstrukcji drewnianej, fornirowane, POL-SKONE/PORTA/DIERRE; antywłamaniowe wraz z zewnętrznym portalem w okleinie z forniru.

Balkony

-wykończone deskami drewnianymi na legarach, ocieplone, izolacja przeciwwodna z dwóch warstw papy termozgrzewalnej, czoła i spód balkonów wykończone strukturą elewacyjną, obróbka blacharska, -tarasy IIIp. wykończone deskami drewnianymi na legarach.

Posadzka

podłogi w lokalu- wylewka cementowa.

Ściany

-ściany zewnętrzne nadziemia- żelbetowe i murowane z bloczków SILKA 18cm, ocieplenie - styropian elewacyjny grafitowy 12 cm, tynk ochronno-dekoracyjny , wstawki z okładzin drewnopodobnych HPL w izolacji z wełny mineralnej elewacyjnej lub pianki PIR. -lokale mieszkalne:ściany działowe w łazienkach- murowane (bloczki SILKA gr. 8/12cm), lub z płyt GK;ściany działowe w pokojach - bloczki SILKA gr. 8cm/płyty GK;ściany między lokalowe- pustaki akustyczne TEKNOAMERBLOK gr.17,8cm;ściany oddzielające korytarze od lokali- pustaki akustyczne POROTHERM 25 P+W AKU / żelbet gr. 20cm;ściany i sufity w pokojach - tynki gipsowe, zagruntowane i białkowane;ściany w łazienkach- tynk gipsowy zatarty na ostro, bez malowania.

Sufity

sufit w łazienkach- tynk gipsowy, bez malowania.

Parapety zewnętrzne

zewnętrzne – blacha stalowa, powlekana lub aluminiowa

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

-instalacje wod-kan.: instalacje kanalizacji z rur PVC doprowadzone do urządzeń wg wytycznych projektu architektury, -instalacje wody ciepłej i zimnej doprowadzone do odbiorników w posadzce i przestrzeniach instalacyjnych wg wytycznych projektu architektury, -indywidualne liczniki wody w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje CO prowadzone w warstwach podłogowych, ogrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, -instalacja klimatyzacji z zamontowanym klimakonwektorem wraz z termoregulatorem ściennym; montaż urządzeń w suficie podwieszonym lub ścienny, -indywidualne liczniki ciepła CO i układu klimatyzacji w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje elektryczne: instalacja oświetlenia i gniazd wtykowych z osprzętem marki BERKER (kwadrat, kolor biały), 3-fazowa dla kuchni, -okablowanie pod instalację telefoniczną i internetową zakończone gniazdkami, okablowanie internetu wprowadzone do skrzynki niskoprądowej wewnątrz lokalu, -instalacja video domofonowa z videofonem marki FERMAX, -instalacja TV-SAT zakończona gniazdem, -indywidualne liczniki energii elektrycznej, -instalacja centralnego ogrzewania i klimatyzacji w oparciu o pompę ciepła, -rozmieszczenie instalacji wewnętrzne wykonane wg projektu architektury.

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

- wentylacja mechaniczna wyciągowa dla kuchni i łazienki, - wentylacja nawiewna- nawiewniki okienne.

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Warszawska 92,
  05-092 Łomianki

+48 797...