Stoisko dewelopera Ekolan S.A.

Targi Mieszkaniowe pomorskie

Ekolan S.A.

Ekolan S.A.

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

EKOLAN SA jest w trójce najbardziej rozpoznawalnych marek firm deweloperskich w Trójmieście (źródło: Millward Brown SMG/KRC 2011).

Na trójmiejskim rynku deweloperskim działa od 1997 roku.

Oddał do użytku 4 000 mieszkań w 22 inwestycjach – od domów jednorodzinnych, przez osiedla mieszkaniowe, po kompleksy mieszkalno-usługowe.

Swoją ofertę kształtuje ściśle pod kątem oczekiwań i stylu życia klientów indywidualnych, zapewniając im kompleksową obsługę (wsparcie podczas procedury kredytowej, doradztwo w aranżacjach mieszkań).

EKOLAN niejednokrotnie podejmował się pionierskich przedsięwzięć, realizując takie osiedla jak Pięć Wzgórz, Osiedle Pogodne, czy Południowe, które dały początek nowym dzielnicom Gdańska. Zmieniając charakter dotychczasowej zabudowy poprzez realizację budynków wysokich, takich jak Witawa na gdyńskim Witominie czy Horyzont na gdańskim Przymorzu, współuczestniczył w rewitalizacji starych dzielnic.

Obecnie realizuje następujące inwestycje w Gdańsku: Audiopolis, Osiedle Południowe, Pogodne, Gardenia, Osiedle Miłe oraz Mistral i Apartamenty Na Polanie w Gdyni.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.