Stoisko dewelopera DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

Apartamenty Anchoria - mieszkania na sprzedaż

Pucki, Mechelinki, ul. Do Morza 17

DS Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • liczba ofert 10

 • powierzchnie 61 m2 - 114 m2

 • liczba pokoi 2 - 4

 • termin oddania 4 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 61 - 114 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 8
Liczba mieszkań wszystkich 24, dostępnych 10
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe taras, balkon, ogródek
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2016 roku
Termin oddania 4 kw. 2018 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring
Przyroda morze
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Anchoria

Nad Zatoką Pucką w Mechelinkach budujemy Apartamenty Anchoria. W każdym budynku powstaną tylko 4 lokale z wygodnymi rozwiązaniami dla mieszkańców... i widokiem na morze. Korzystaj z natury i możliwości aktywnego wypoczynku.

Anchoria powstała z pasji tworzenia i marzeń o miejscu wyjątkowym. Urokliwe Mechelinki nad Zatoką Pucką, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, stały się idealnym dopełnieniem tej inwestycji. Apartamenty zostały zaprojektowane z ogromną precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. Nowoczesna bryła budynku i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna idealnie wpisują się w wyjątkowy, nadmorski klimat. Ty możesz stać się osobą, która wykorzysta potencjał aranżacyjny tego miejsca. Panoramiczne okna i wysokie pomieszczenia będą idealnym tłem dla oryginalnej kompozycji Twoich wnętrz.

Poczucie intymności dadzą Ci tylko 4 apartamenty w budynku. Indywidualne strefy wejściowe do każdego z nich to idealne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie prywatność. Dodatkowy komfort i wygodę zapewnią dwa miejsca postojowe, w tym jedno w garażu. Strefę relaksu tworzą tarasy na dachach, z których rozpościera się widok na Zatokę Pucką, plażę, targ rybny i cypel miejscowości Rewa.

Inwestycja Apartamenty Anchoria składa się z 8 budynków w których łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchni od 61 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Anchoria są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper DS Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Anchoria pozostało w sprzedaży 10 mieszkań o powierzchni od 61 do 114 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Pozwól nam zabrać Cię w tę niekończącą się podróż. Anchoria przenosi w inną przestrzeń: świat pełen pasji, koloru i smaku. Różnorodność okolicy i bogactwo otaczającej przyrody: Zatoki Puckiej i Rezerwatu Mechelińskie Łąki sprawia, że każdy dzień możesz spędzić inaczej. Spotkania z przyjaciółmi, jedzenie w nadmorskich restauracjach i spacer po plaży i klifach.

Aktywny wypoczynek nad Zatoką umożliwi Ci bliskość Centrum Sportów Wodnych w pobliskiej Rewie. Windsurfing, kitesurfing i inne sporty wodne dadzą Ci niesamowite wrażenia i zastrzyk adrenaliny. Świetna lokalizacja Anchoria Apartamenty nie odbiera Ci również możliwości korzystania z uroków dużego miasta. Kino, teatr, spacer Skwerem Kościuszki i inne atrakcje czekają na Ciebie dzięki bliskości Trójmiasta.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Apartamenty Anchoria

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Anchoria jest dostępnych 10 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
27B 4 108,18 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
29B 4 108,18 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
30A 2 61,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
32A 3 83,33 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
27A 3 61,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
28A 2 61,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
29A 2 61,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
30B 4 113,62 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
34B 4 113,62 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
33B 4 108,18 m2 1 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Dach

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kalinowa 6
  81-198 Kosakowo

+48 58 ...

+48 781...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kalinowa 6
  Kosakowo

+48 58 ...