Stoisko dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe pomorskie

Budner Inwestycje Sp. z o.o.
OLIVA KONCEPT

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Posiadamy 98 ofert
w 3 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. stanów surowych, remontów, adaptacji i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy także radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny. Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych w gęstej zabudowie miejskiej, dzięki czemu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace nakierowane są na realizację projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działając od blisko dwudziestu lat na rynku budowlanym zbudowaliśmy stałą i wykwalifikowaną załogę, która sprawdza się zarówno w realizacjach gdzie priorytetem jest krótki termin wykonania, w tym w czynnych obiektach, jak również w złożonych realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji.

Mamy doświadczenie w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze i wysokim standardzie wykończenia, jak również robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach biurowych. W naszym dorobku posiadamy również obiekty o przeznaczeniu hotelowym.

Współpracujemy z grupą stałych partnerów których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy i dzięki temu nasze usługi są zawsze na tym samym wysokim poziomie. Wprowadzony w firmie wewnętrzny system nadzoru i kontroli jakości jest konsekwencją prowadzenia działalności w oparciu o normę ISO 9001/2000. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania realizowanych obiektów. W pracach naszych koncentrujemy się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Podstawowym priorytetem jest także najwyższa jakość wykonania.
Sprzyjająca koniunktura na rynku mieszkaniowym skłoniła nas do realizacji własnych projektów deweloperskich. W tym zakresie nasze działania skoncentrowane są na oferowaniu mieszkań w budynkach wielorodzinnych o wysokim standardzie wykonania, jak również w ekskluzywnych budynkach jednorodzinnych.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera