Nowe lokale użytkowe w Pętkowicach

Hala targowa pomorskie - Pętkowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Pętkowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pętkowicach

Pętkowice to malownicza miejscowość położona w powiecie wejherowskim, w gminie Wejherowo. To tutaj Pojezierze Kaszubskie łączy się z Pojezierzem Pomorskim a zieloną okolicę tworzy Trójmiejski Park Krajobrazowy i rezerwat przyrody Gałęźna Góra. Pętkowice to jedno z najbardziej ekskluzywnych w Europie - pól golfowych. Profesjonalny obiekt sportowy z roku na rok przyciąga fanatyków golfa, profesjonalistów a także ekspertów, zachwycając zróżnicowanym ukształtowaniem terenu z licznymi stawami i strumykami. Osada kaszubska to także miejsce, w którym ostatnimi czasy powstają nowoczesne, komfortowe inwestycje mieszkaniowe.

Miejsce wyjątkowe ze względu na swój charakter, dla wielu rodzin staje się idealnym miejscem do zamieszkania. Wyjątkowo dobre połączenie z Trójmiastem daje duży komfort w codziennym funkcjonowaniu a rozległa infrastruktura okolicy pozwala na wygodny standard życia. W pobliskim Wejherowie znajdziemy bogate zaplecze przedszkoli, szkół oraz kilka marketów wielkopowierzchniowych, szpital, apteki.

W Pętkowicach aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Pętkowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 109,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Pętkowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Pętkowicach wynoszą od 4 117 zł do 4 209 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Pętkowicach kosztuje 449 500 zł.

W Pętkowicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje