Nowe lokale użytkowe w Juracie

Hala targowa pomorskie - Jurata

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Juracie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Juracie

Jurata położona między dwoma akwenami z piękną, piaszczystą plażą i dużym molem jest niewątpliwie miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Bez dwóch zdań może zostać nazwana Perłą Bałtyku. Specyficzny mikroklimat o właściwościach hartujących, jod, drzewa sosnowe, czyste szerokie plaże, to walory Juraty, które powodują, że liczba odwiedzających to miejsce co roku wzrasta. Hotele, pensjonaty i apartamenty stanowią komfortową bazę noclegową. Jurata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdziemy tu atrakcje takie jak: baseny, korty tenisowe (otwarte i kryte), place zabaw dla dzieci, knajpki i kafejki, trasy rowerowe, taxi morską kursującą do Trójmiasta (rejs trwa ok 45 min). Linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią, przystanek autobusowy, droga DW 216, stacja paliw, posterunek policji oraz kościół parafialny to tylko niektóre z udogodnień jakie znajdziemy w Juracie.

W Juracie aktualnie jest na sprzedaż 10 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Juracie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 55,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Juracie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Juracie wynoszą od 20 500 zł do 25 201 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Juracie kosztuje 906 920 zł.

W Juracie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje