Nowe lokale użytkowe na Brzeźnie

Hala targowa pomorskie - Brzeźno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Brzeźnie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Brzeźnie

Mieszcząca się w nadmorskiej części miasta dzielnica, z wyznaczonymi dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. Od strony wschodniej graniczy z Nowym Portem i Letnicą, od Południa z Wrzeszczem Dolnym, a od zachodu z Zaspą-Rozstajem i Przymorzem Wielkim. Zajmuje teren około 3 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 14 tysięcy osób. W dzielnicy znajdują się obiekty wielo- oraz jednorodzinne oraz urokliwy Park Brzeźnieński im. Jaja Jerzego Haffnera. Komfort życia codziennego w Brzeźnie zapewnia dostęp do licznych sklepów, punktów usługowych i placówek edukacyjnych oraz rozwinięta sieć dróg – ulica Gdańska, Ignacego Krasickiego, Aleja Generała Józefa Hallera, Tadeusza Gwiazdowskiego i Wczasy.

Na Brzeźnie aktualnie jest na sprzedaż 122 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Brzeźnie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 84,00 m2, w tym:

  • 47 mieszkań 2-pokojowych,
  • 56 mieszkań 3-pokojowych,
  • 13 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Brzeźnie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Brzeźnie wynoszą od 6 799 zł do 7 899 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Brzeźnie kosztuje 332 236 zł.

Na Brzeźnie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe na Brzeźnie

Podobne lokalizacje