Nowe lokale użytkowe na Siedlcach

Hala targowa Pomorskie - Siedlce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Siedlcach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Siedlcach

Ulokowana w centralnej części Gdańska dzielnica. Jej powierzchnia wynosi około 2,5 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 14,5 tysięcy osób. Znajduje się w otoczeniu dzielnic: Aniołki, Chełm, Piecki-Migowo, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wzgórze Mickiewicza. Siedlce to dzielnica o kameralnej, niskiej, w większości jednorodzinnej zabudowie. Przemieszczanie się w jej ramach, oraz poza nią, umożliwiają ulice: Pana Tadeusza, Wojska Polskiego, Kartuska. Na terenie Siedlec znajduje się pętla tramwajowa, biurowiec Ka5, liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne korzystnie wpływające na wygodę życia codziennego.

Na Siedlcach aktualnie jest na sprzedaż 14 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 13 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Siedlcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 58,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Siedlcach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Siedlcach wynoszą od 6 600 zł do 7 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Siedlcach kosztuje 364 449 zł.

Na Siedlcach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe na Siedlcach

Podobne lokalizacje