Nowe lokale użytkowe na Przymorzu Małym

Hala targowa Pomorskie - Przymorze Małe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Przymorzu Małym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przymorzu Małym

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego.

Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Na Przymorzu Małym aktualnie jest na sprzedaż 50 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 29 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Przymorzu Małym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 39,00 do 95,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 2-pokojowych,
  • 24 mieszkania 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Przymorzu Małym

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Przymorzu Małym wynoszą od 7 200 zł do 9 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Przymorzu Małym kosztuje 346 860 zł.

Na Przymorzu Małym nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe na Przymorzu Małym

Podobne lokalizacje