Nowe lokale użytkowe na Chyloni

Hala targowa Pomorskie - Chylonia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Chyloni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chyloni

Chylonia to największa dzielnica Gdyni pod względem liczby ludności: mieszka tu około 25 300 osób. Zajmuje powierzchnię prawie 4 kilometrów kwadratowych. Gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdyni i wynosi 6 381 osób na kilometr kwadratowy (według danych z końca 2011 roku).
Zabudowę Chyloni stanowią przede wszystkim bloki i domy jednorodzinne. Największym terenem rekreacyjnym jest park Kiloński, w którym wyznaczono alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, trzy boiska i place zabaw. Z dzielnicą sąsiadują lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do największych zalet mieszkania na Chyloni należą dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa i bliskość Śródmieścia.

Na Chyloni aktualnie jest na sprzedaż 59 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Chyloni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 49,00 do 79,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Chyloni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Chyloni wynoszą od 5 956 zł do 7 100 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Chyloni kosztuje 323 968 zł.

Na Chyloni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje