Nowe lokale użytkowe w Górnym Sopocie

Hala targowa pomorskie - Górny Sopot

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Górnym Sopocie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Górnym Sopocie

Sopot Górny to dzielnica Sopotu, z którą sąsiaduje Centrum, Dolny Sopot, Kamienny Potok, Lisie Wzgórze, Przylesie i Zajęcze Wzgórze. Dzielnica ma w dużej mierze zabytkowy charakter, ponieważ znajdują się jedne z najpiękniejszych domów jednorodzinnych miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana, ponieważ w odległości 1 km znajduje się główna stacja kolejowa miasta a w odległości 7 km gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy. W dzielnicy znajdują się przedszkola, szkoły, liceum a także oddział Uniwersytetu Gdańskiego. Największe okoliczne szpitale to Wojewódzki Zespół Reumatologiczny, Centrum Medyczne Sopmed czy Centrum Medyczne Kardiotel. Dzielnica znana jest głównie ze stadionu leśnego i Opery Leśnej, w której odbywa się festiwal piosenki w Sopocie. W odległości ok. 200 metrów od granic dzielnicy znajdują się uniwersytety takie jak Sopocka Szkoła Wyższa, Szkoła wyższa Psychologii Społecznej czy Wyższa Szkoła Finansów i Komunikacji.

W Górnym Sopocie aktualnie jest na sprzedaż 24 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 24 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Górnym Sopocie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 128,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 17 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Górnym Sopocie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Górnym Sopocie wynoszą od 11 248 zł do 12 431 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Górnym Sopocie kosztuje 755 312 zł.

W Górnym Sopocie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Górnym Sopocie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Podobne lokalizacje