Nowe lokale użytkowe w Oliwie

Hala targowa pomorskie - Oliwa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Oliwie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Oliwie

Dzielnica Gdańska, położona w północnej części miasta. Od wschodu graniczy z Przymorzem i Żabianką, od północy z Sopotem, od południa z Strzyżą, VII Dwór i Brętowem, a od zachodu z Matarnią i Osową. Powierzchnia dzielnicy, wynosząca blisko 18,5 kilometrów kwadratowych zamieszkiwana jest przez około 18 tysięcy osób. Na terenie Oliwy przeważają tereny zielone, w większości Lasy Oliwskie. W jej obrębie znajduje się Olivia Business Centre, Centrum Handlowe Familia, Centrum Handlowe Oliwa, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Śniadeckiego, Gdańskie Seminarium Duchowne, Uniwersytet Gdański oraz liczne zabytkowe budynki, nadające niepowtarzalnego klimatu dzielnicy. Mieszczące się na terenie Oliwy ulice: Józefa Czyżewskiego, Opacka, Opata Jacka Rybińskiego, Spacerowa, Polanki, Wita Stwosza oraz aleja Grunwaldzka usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy jak i poza nią. Dodatkowym atutem dzielnicy są znajdujące się w niej placówki edukacyjne, sklepy i różnorodne punkty usługowe.

W Oliwie aktualnie jest na sprzedaż 46 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Oliwie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 145,00 m2, w tym:

  • 23 mieszkania 2-pokojowych,
  • 18 mieszkań 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Oliwie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Oliwie wynoszą od 11 425 zł do 17 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Oliwie kosztuje 540 798 zł.

W Oliwie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje