Nowe lokale użytkowe na Grabówku

Hala targowa pomorskie - Grabówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Grabówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grabówku

Znajdująca się w centralnej części Gdyni dzielnica o powierzchni 4 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją około 10 tysięcy osób. Graniczy z dzielnicami: Leszczynki- od strony północnej, Śródmieście –od strony wschodniej, Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino – od południa, oraz Pustki Cisowskie-Demptowo – od zachodu. Większą cześć dzielnicy zajmuje Trójmiejski Park Krajobrazowy, stanowiący dobre miejsce do wypoczynku i rekreacji wśród urzekających terenów zielonych. Przez Grabówek przechodzi główna gdyńska arteria ulica Morska, zapewniająca sprawne połączenie komunikacyjne z resztą miasta. W obrębie dzielnicy znajduje się Akademia Morska oraz dobrze rozwinięta infrastruktura miejska, która pozytywnie oddziałuje na komfort życia.

Na Grabówku aktualnie jest na sprzedaż 8 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Grabówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 42,00 do 74,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Grabówku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Grabówku wynoszą od 9 316 zł do 10 152 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Grabówku kosztuje 428 211 zł.

Na Grabówku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje