Nowe lokale użytkowe na Przymorzu Wielkim

Hala targowa pomorskie - Przymorze Wielkie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Przymorzu Wielkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przymorzu Wielkim

Nadmorska część miasta Gdynia, znajdująca się w północnej części miasta. Od północy przylega do niej Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, od wschodu Brzeźno, Zaspa-Rozstaje, a od zachodu Przymorze Małe. Zajmuje powierzchnie około 3 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 30 tysięcy osób – jest to plasująca się na trzecim miejscu pod względem liczby ludności dzielnica. Znajduje się tam jeden z najdłuższych falowców, osiągający blisko kilometr długości budynek, zamieszkiwany przez około 4000 tysiące osób. Ponadto w Przymorzu Wielkim mieści się Park Nadmorski im. Ronalda Reagana i Galeria Przymorze. Dużym atutem dzielnicy jest jej wysoki poziom zurbanizowania oraz rozwinięta sieć dróg: ul. Kołobrzeska, Piastowska, Jagiellońska, Obrońców Wybrzeża.

Na Przymorzu Wielkim aktualnie jest na sprzedaż 17 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Przymorzu Wielkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 92,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Przymorzu Wielkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Przymorzu Wielkim wynoszą od 8 500 zł do 13 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Przymorzu Wielkim kosztuje 518 375 zł.

Na Przymorzu Wielkim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe na Przymorzu Wielkim

Podobne lokalizacje