Nowe lokale użytkowe na Chwarznie-Wiczlinie

Hala targowa pomorskie - Chwarzno-Wiczlino

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Chwarznie-Wiczlinie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chwarznie-Wiczlinie

Największa pod względem powierzchni, licząca blisko 28 kilometrów kwadratowych dzielnica Gdyni. Zamieszkuje ją około 7 tysięcy osób. Aktualnie Chwarzno-Wiczlino stanowi typowe podmiejskie osiedle mieszkalne, na którym znajduje się budowa jedno- i wielo-rodzinna. Graniczy z dzielnicami: od północy Pustki Cisowskie-Demptowo i Grabówek, od wschodu Witomino-Leśniczówka, Witomino-Radiostacja i Karwiny, od południa Dąbrowa. Jej zachodnia granica wyznacza jednocześnie granice miasta Gdynia. W dzielnicy powstaje największa liczba nowych inwestycji mieszkaniowych w całej Gdyni, co świadczy o tym, iż jest to prężnie rozwijająca się część miasta, w której wraz z nowymi obiektami mieszkaniowymi powstają różnorodne sklepy, placówki edukacyjne, punkty usługowe czy sportowo-rekreacyjne. Sprawne przemieszczanie się po mieście gwarantuje rozwinięta sieć dróg, do których zaliczają się ulice: Wiczlińska, Chwarznieńska, Łanowa, Sucha, Marszewska oraz odcinek Obwodnicy Trójmiejskiej.

Na Chwarznie-Wiczlinie aktualnie jest na sprzedaż 304 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 106 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Chwarznie-Wiczlinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 147,00 m2, w tym:

  • 28 mieszkań 1-pokojowych,
  • 65 mieszkań 2-pokojowych,
  • 126 mieszkań 3-pokojowych,
  • 80 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Chwarznie-Wiczlinie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Chwarznie-Wiczlinie wynoszą od 5 569 zł do 7 453 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Chwarznie-Wiczlinie kosztuje 338 733 zł.

Na Chwarznie-Wiczlinie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje