Nowe lokale użytkowe na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach

Hala targowa pomorskie - Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach

Ulokowana w południowej części Gdańska dzielnica, posiadająca charakter mieszkaniowo-przemysłowo-rolniczy. Jej powierzchnia wynosi niespełna 20 kilometrów kwadratowych. Liczba osób zamieszkałych w dzielnicy liczy blisko 16 tysięcy. Od północy graniczy ze Śródmieściem, od wschodu z Olszynką, od zachodu z Chełmem, a jej południowa granica stanowi jednocześnie cześć granicy miasta Gdańsk. Znaczną część Orunia-Św. Wojciech-Lipce stanowią pola uprawne. W ramach dzielnicy znajduje się Park Oruński, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych oraz liczne sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe różnego szczebla, a także dobrze rozwinięta sieć dróg – Małomiejska, Sandomierska, trakt Świętego Wojciecha, Kampinoska, Żuławska, Zawiejska, Wschodnia i Olsztyńska.

Na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach wynoszą od 6 400 zł do 6 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach kosztuje 248 302 zł.

Na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje