Nowe lokale użytkowe na Zaspie-Rozstaje

Hala targowa Pomorskie - Zaspa-Rozstaje

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Zaspie-Rozstaje. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zaspie-Rozstaje

Niewielka część Gdańska, zajmująca teren około 2 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją blisko 3 tysiące osób. Zlokalizowana jest w północnej części miasta, na terenie byłego lotniska Gdańsk-Wrzeszcz. Od strony północnej przylega do niej dzielnica Brzeźno, od południowej Przymorze Wielkie, od północnej Wrzeszcz oraz druga cześć Zaspy-Młyniec. Rozwinięta infrastruktura miejska i drogowa zapewnia wygodę życia codziennego w dzielnicy.

Na Zaspie-Rozstaje aktualnie jest na sprzedaż 10 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Zaspie-Rozstaje mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 39,00 do 84,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Zaspie-Rozstaje

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Zaspie-Rozstaje wynoszą od 7 800 zł do 9 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Zaspie-Rozstaje kosztuje 341 880 zł.

Na Zaspie-Rozstaje nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Zaspie-Rozstaje deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje