Nowe lokale użytkowe na Pieckach-Migowo

Hala targowa pomorskie - Piecki-Migowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Pieckach-Migowo. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pieckach-Migowo

Znajdująca się w centralne części miasta dzielnica, która potocznie nazywana jest Moreną. Zajmuje obszar blisko 3,5 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 23 tysiące osób. Graniczy z dzielnicami: od północy z Brętowem i Wrzeszczem, od wschodu z Suchaninem i Siedlcami, od południa z Ujeściskiem-Łostowicami, a od zachodu z Jasieniem. W jej ramach znajdują się malownicze zbiorniki wodne, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Centrum Handlowe Morena, liczne supermarkety, placówki edukacyjne różnego szczebla oraz punkty usługowe, sportowe i rekreacyjne. Dodatkowym atutem Piecki-Migowo jest rozwinięta sieć komunikacyjna tj. ulica Franciszka Rakoczego, Jaśkowa Dolina, Wileńska, Bulońska, Wołkowyska, Myśliwska, Dolne Migowo, Piekarnicza i Morenowa, która usprawnia przemieszczanie się po mieście Gdańsk.

Na Pieckach-Migowo aktualnie jest na sprzedaż 129 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 37 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Pieckach-Migowo mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 158,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 66 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Pieckach-Migowo

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Pieckach-Migowo wynoszą od 7 635 zł do 9 323 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Pieckach-Migowo kosztuje 373 275 zł.

Na Pieckach-Migowo nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Pieckach-Migowo deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane lokale użytkowe na Pieckach-Migowo

Podobne lokalizacje