Nowe lokale użytkowe w Chełmie i Gdańsku Południe

Hala targowa Pomorskie - Chełm I Gdańsk Południe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Chełmie i Gdańsku Południe. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chełmie i Gdańsku Południe

Część Gdańska zajmująca znaczną jego część – ponad 30 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją blisko 72 tysiące. W jej skład wchodzi dodatkowo Ujeścisko-Łostowice. Przylegają do niej: Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza oraz Śródmieście od strony północnej, Orunia-Św. Wojciech-Lipce od strony wschodniej do południa, oraz Kokoszki od strony zachodniej. W jej ramach znajdują się liczne, urokliwe zbiorniki wodne malownicze tereny zielone, szkoły, przedszkola, sklepy, super- i hipermarkety, punkty usługowe, przychodnie oraz obiekty sportowe i rekreacyjne.

W Chełmie i Gdańsku Południe aktualnie jest na sprzedaż 408 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 47 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

17 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Chełmie i Gdańsku Południe mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 106,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 176 mieszkań 2-pokojowych,
  • 163 mieszkania 3-pokojowych,
  • 46 mieszkań 4-pokojowych,
  • 12 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Chełmie i Gdańsku Południe

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 4 944 zł do 7 560 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 186 340 zł.

W Chełmie i Gdańsku Południe nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Chełmie i Gdańsku Południe deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne. W Chełmie i Gdańsku Południe mamy także 2 oferty last minute.

Polecane lokale użytkowe w Chełmie i Gdańsku Południe

Podobne lokalizacje