Nowe lokale użytkowe w powiecie puckim

Hala targowa pomorskie - pucki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie puckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie puckim

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

W powiecie puckim aktualnie jest na sprzedaż 425 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 95 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie puckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 180,00 m2, w tym:

  • 62 mieszkania 1-pokojowych,
  • 197 mieszkań 2-pokojowych,
  • 121 mieszkań 3-pokojowych,
  • 24 mieszkania 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie puckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie puckim wynoszą od 4 400 zł do 25 201 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie puckim kosztuje 204 435 zł.

Ceny domów w powiecie puckim

W powiecie puckim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 127,00 do 128,00 m2.

Aktualnie w w powiecie puckim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W powiecie puckim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane lokale użytkowe w powiecie puckim

Lokale użytkowe w powiecie puckim

Podobne lokalizacje