Nowe lokale użytkowe w powiecie Puckim

Hala targowa Pomorskie - Pucki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Puckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Puckim

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

W powiecie Puckim aktualnie jest na sprzedaż 194 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich, z których 85 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Puckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 53 mieszkania 1-pokojowych,
  • 67 mieszkań 2-pokojowych,
  • 25 mieszkań 3-pokojowych,
  • 26 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Puckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Puckim wynoszą od 5 054 zł do 27 057 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Puckim kosztuje 200 411 zł.

Ceny domów w powiecie Puckim

W powiecie Puckim mamy 22 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 73,00 do 87,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Puckim kosztuje 365 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Puckim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Lokale użytkowe w powiecie Puckim

Podobne lokalizacje