Nowe lokale użytkowe w powiecie nowodworskim

Hala targowa pomorskie - nowodworski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie nowodworskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie nowodworskim

Powiat nowodworski znajduje się we wschodniej części woj. pomorskiego i składa się z 5 gmin, które leżą na terenach zaliczanych do Żuław Wiślanych i Mierzei Wiślanej. Jego stolicą jest Nowy Dwór Gdański. Powierzchnia regionu wynosi 671,53 km2. Mieszka tu ok. 36 250 osób. Choć okolica stale się rozwija, to jednak wciąż widać tu wpływy historii, a nawet współczesna architektura jest inspirowana tradycjami regionu. Od północy powiat bezpośrednio graniczy z Morzem Bałtyckim, a jego wschodnią i zachodnią granicę wyznaczają rzeki Nogat i Wisła. Wysokie walory przyrodnicze sprawiają, że na tych terenach założono rezerwaty przyrody. Są one skupione głównie na obszarze Krynicy Morskiej. W powiecie funkcjonuje 30 szkół różnego szczebla. Jest tu 20 przychodni lekarskich, a w Nowym Dworze Gdańskim mieści się szpital. Rozwinięta jest infrastruktura sportowa, a do najważniejszych obiektów tego typu należą stadion w Nowym Dworze Gdańskim i 6 boisk w Sztutowie. Obok domów i ośrodków kultury, działają tu także muzea. Przez powiat biedną dwie drogi krajowe, a w Krynicy Morskiej znajduje się port wodny.

W powiecie nowodworskim aktualnie jest na sprzedaż 8 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie nowodworskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 35,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 6 mieszkań 2-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie nowodworskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie nowodworskim wynoszą od 10 260 zł do 12 420 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie nowodworskim kosztuje 244 770 zł.

W powiecie nowodworskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie nowodworskim

Podobne lokalizacje