Nowe lokale użytkowe w Redzie

Hala targowa pomorskie - Reda

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Redzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Redzie

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

W Redzie aktualnie jest na sprzedaż 25 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Redzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 2-pokojowych,
  • 15 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Redzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Redzie wynoszą od 5 441 zł do 5 590 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Redzie kosztuje 215 000 zł.

W Redzie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje