Nowe lokale użytkowe w Redzie

Hala targowa Pomorskie - Reda

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Redzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Redzie

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

W Redzie aktualnie jest na sprzedaż 149 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 50 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

17 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Redzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 98,00 m2, w tym:

  • 51 mieszkań 2-pokojowych,
  • 81 mieszkań 3-pokojowych,
  • 17 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Redzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Redzie wynoszą od 4 180 zł do 8 242 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Redzie kosztuje 157 181 zł.

W Redzie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje