Nowe lokale użytkowe w Redzie

Hala targowa Pomorskie - Reda

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Redzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Redzie

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

W Redzie aktualnie jest na sprzedaż 134 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 39 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

22 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Redzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 34,00 do 101,00 m2, w tym:

  • 49 mieszkań 2-pokojowych,
  • 73 mieszkania 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Redzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Redzie wynoszą od 4 180 zł do 8 242 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Redzie kosztuje 162 111 zł.

W Redzie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje