Nowe lokale użytkowe w Słupsku

Hala targowa pomorskie - Słupsk

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Słupsku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Słupsku

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

W Słupsku aktualnie jest na sprzedaż 46 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Słupsku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 105,00 m2, w tym:

  • 34 mieszkania 2-pokojowych,
  • 11 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Słupsku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Słupsku wynoszą 5 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Słupsku kosztuje 204 270 zł.

W Słupsku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje