Nowe lokale użytkowe w Sopocie

Hala targowa pomorskie - Sopot

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sopocie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sopocie

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. Na powierzchni 17 km kw mieszka tu ok. 35 tys. mieszkańców. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

W Sopocie aktualnie jest na sprzedaż 152 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sopocie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 153,00 m2, w tym:

  • 50 mieszkań 1-pokojowych,
  • 25 mieszkań 2-pokojowych,
  • 48 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Sopocie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Sopocie wynoszą od 11 500 zł do 12 507 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Sopocie kosztuje 199 625 zł.

W Sopocie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w Sopocie

Podobne lokalizacje