Nowe domy w Kątach Rybackich

Hala targowa pomorskie - Kąty Rybackie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kątach Rybackich. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kątach Rybackich

Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo na obszarze Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501. Wieś jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również miejscowość Skowronki. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa elbląskiego.

Kąty Rybackie znajdują się na terenie Mierzei Wiślanej na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego, w odległości 56 km od Gdańska, a 17 km od Krynicy Morskiej.

Jest to wieś rybacka z portem morskim i przystanią. Znajdują się tam szerokie, piaszczyste plaże oraz rezerwat przyrody kormorana czarnego. Rezerwat stanowi największą w Europie ostoję kormoranów. Zarówno sam rezerwat, jak i atrakcyjne miejsce położenia nad Zalewem Wiślanym dały podstawy do rozbudowania tu pokaźnej infrastruktury turystycznej i uczynienia z miejscowości popularnego ośrodka turystyczno-wypoczynkowego

W Kątach Rybackich aktualnie jest na sprzedaż 8 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kątach Rybackich mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 35,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 6 mieszkań 2-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kątach Rybackich

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kątach Rybackich wynoszą od 10 260 zł do 12 420 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kątach Rybackich kosztuje 244 770 zł.

W Kątach Rybackich nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje