Nowe domy na Orłowie

Hala targowa pomorskie - Orłowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Orłowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Orłowie

Położona w południowej części, nadmorska część Gdyni. Zajmuje powierzchnię blisko 4,5 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuje około 7,5 tysięcy osób. Do Orłowa, od strony zachodniej przylega dzielnica Redłowo i Mały Kack, od strony południowej Miasto Sopot oraz Zatoka Gdańska od strony wschodniej. W dzielnicy mieści się Molo, Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni, Gdyńska Szkoła Filmowa, XVI-wieczny kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej, Centrum Handlowe Klif oraz stwarzający niepowtarzalny krajobraz klif. Dodatkowym atutem, jest znajdująca się na jego terenie linia brzegowa o długości 100 metrów z wyznaczonym kąpieliskiem. Kameralny klimat w dzielnicy nadaje przeważająca w niej jednorodzinna zabudowa. Sprawne przemieszczanie się po mieście umożliwia aleja Zwycięstwa, Wielkopolska, Lotników, Orłowska, Oficerska, Wrocławska, Miodowa, Inżynierska i Architektów.

Na Orłowie aktualnie jest na sprzedaż 82 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Orłowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 45,00 do 153,00 m2, w tym:

  • 27 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Na Orłowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje