Nowe domy w Śródmieściu

Hala targowa pomorskie - Śródmieście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Śródmieściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Śródmieściu

Pełniąca funkcje administracyjne i reprezentacyjne dzielnica Gdańska. Graniczy z: Przeróbką – od strony północno-wschodniej, Rudnikami, Olszynką i Orunia-Św. Wojciech-Lipce- od południa i wschodu, Chełmem – od południowego zachodu, Siedlcami – od zachodu oraz Aniołkami i Młyniskami - od północy. Powierzchnia Śródmieścia wynosi około 5,5 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności na jego terenie wynosi blisko 30 tysięcy. Znajdują się tam liczne obiekty historyczne: Bazylika Mariacka, Kamienice przy Długim Targu, Długi Targ i Ratusz Głównego Miasta, Wielki Młyn, Ołowianka - Filharmonia Bałtycka, Dworzec główny przy ulicy Podwale Grodzkie, a także liczne sklepy, punkty usługowe, rekreacyjne, sportowe, placówki edukacyjne różnego szczebla i placówki medyczne. Sprawne połączenie dzielnicy z pozostałymi częściami miasta zapewniają ulice: Siennicka, Podwale Przedmiejskie, Zaroślak, Aleja Armii Krajowej, Nowe Ogrody, Podwale Grodzkie, 3 Maja oraz Rajska.

W Śródmieściu aktualnie jest na sprzedaż 515 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 29 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 122,00 m2, w tym:

  • 184 mieszkania 1-pokojowych,
  • 203 mieszkania 2-pokojowych,
  • 94 mieszkania 3-pokojowych,
  • 22 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Śródmieściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Śródmieściu wynoszą od 8 250 zł do 18 100 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu kosztuje 237 752 zł.

W Śródmieściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje