Nowe domy na Zaspie-Młyniec

Hala targowa Pomorskie - Zaspa-Młyniec

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Zaspie-Młyniec. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zaspie-Młyniec

Niewielka cześć miasta Gdańsk, którego powierzchnia wynosi niespełna 1,5 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją około 15 tysięcy osób. Leży w otoczeniu dzielnic: Wrzeszcz, Przymorze Małe, Strzyża, i Zaspa-Rozstaje. Teren, na którym znajduje się Zaspa-Młyniec to miejsce, w którym w przeszłości znajdowało się lotnisko Gdańsk-Wrzeszcz, po czym powstało osiedle mieszkaniowe, gdzie w latach osiemdziesiątych, wraz z rodziną, mieszkał Lech Wałęsa. W ramach dzielnicy znajdują się liczne pawilony handlowe, sklepy, a także dobrze rozwinięta sieć dróg: ulica Jana Pawła II, aleja Rzeczypospolitej i ulica F. Hynka.

Na Zaspie-Młyniec aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Zaspie-Młyniec mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 52,00 do 102,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Zaspie-Młyniec

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Zaspie-Młyniec wynoszą od 6 080 zł do 7 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Zaspie-Młyniec kosztuje 377 280 zł.

Na Zaspie-Młyniec nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje