Nowe domy na Obłużu

Hala targowa Pomorskie - Obłuże

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Obłużu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Obłużu

Licząca niespełna 3,5 kilometrów kwadratowych dzielnica, której północna granica stanowi część granicy miasta Gdynia. Od strony wschodniej graniczy z Babimi Dołami i Oksywiem, od zachodniej z Pogórzem, a od południa z terenami przemysłowymi i portowymi wchodzącymi w skład Śródmieścia. Blisko połowę dzielnicy stanowią ogródki działkowe zlokalizowane w północnej części miasta. Pozostała część to większości zabudowa wielorodzinna, która wybudowana została przy zachowaniu przestrzeni pomiędzy obiektami. Przebiegająca przez Obłuże ulica Pułkownika Stanisława Dąbka, Benisławskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Bosmańska i Zielona umożliwiają sprawne przemieszczanie się po mieście. Dodatkowym atutem dzielnicy jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska dająca dostęp do licznych sklepów, placówek oświatowych oraz punktów usługowych.

Na Obłużu aktualnie jest na sprzedaż 48 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 19 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Obłużu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 48,00 do 82,00 m2, w tym:

  • 39 mieszkań 3-pokojowych,
  • 9 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Obłużu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Obłużu wynoszą od 5 450 zł do 5 550 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Obłużu kosztuje 320 180 zł.

Na Obłużu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje