Nowe domy na Dąbrowie

Hala targowa pomorskie - Dąbrowa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Dąbrowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Dąbrowie

Jedna z najmłodszych gdyńskich dzielnic, zamieszkana przez około 15 tysięcy osób. Sąsiaduje z dzielnicami: Chwarzno-Wiczlino – od północy, Karwiny – od wschodu, Wielki Kack – od południa, natomiast zachodnia granica Dąbrowy stanowi jednocześnie część granicy miasta Gdynia. Znaczna część dzielnicy to lasy i zbiorniki wodne tworzące niezwykły, malowniczy krajobraz. Kameralność w Dąbrowie gwarantują znajdujące się tam stosunkowo niewysokie budynki wielorodzinne oraz zabudowa jednorodzinna. Ulica Wiczlińska, Nowowiczlińska, Rdestowa i Miętowa usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy. Obwodnica Trójmiasta, przebiegająca przez Dąbrowe, zapewnia sprawny dojazd do innych zakątków miasta. Wygodę życia codziennego zapewniają ulokowane w dzielnicy placówki edukacyjne, sklepy oraz różnorodne punkty usługowe.

Na Dąbrowie aktualnie jest na sprzedaż 3 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Dąbrowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 82,00 do 89,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Dąbrowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Dąbrowie wynoszą od 6 200 zł do 6 250 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Dąbrowie kosztuje 512 937 zł.

Na Dąbrowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje