Nowe domy na Pogórzu

Hala targowa Pomorskie - Pogórze

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Pogórzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pogórzu

Skrajna, stosunkowo nieduża, dzielnica Gdyni o powierzchni niespełna 2,5 kilometrów kwadratowych. Jej teren zamieszkuje około 14 tysięcy osób. Sąsiaduje z dzielnicami: Obłuże, Śródmieście, Chylonia i Cisowa. Leży w otoczeniu pradolin rzeki Redy i Chylonki, które nadają jej niepowtarzalnych, malowniczych krajobrazów. Aktualnie, na jej terenie powstaje sporo nowych inwestycji mieszkaniowych, wraz z którymi powstają placówki edukacyjne, liczne sklepy oraz punkty usługowe. Sieć komunikacyjna w Pogórzu jest bardzo dobrze rozwinięta – ulica Admirała Józefa Unruga, Eugeniusza Kwiatkowskiego, czy ulica Cechowa zapewniają sprawne przemieszczanie się w obrębie dzielnicy jak i poza jej granice.

Na Pogórzu aktualnie jest na sprzedaż 65 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Pogórzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 44,00 do 70,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 2-pokojowych,
  • 38 mieszkań 3-pokojowych,
  • 21 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Pogórzu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Pogórzu wynoszą od 5 000 zł do 7 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Pogórzu kosztuje 269 990 zł.

Na Pogórzu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Pogórzu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje