Nowe domy na Oksywiu

Hala targowa pomorskie - Oksywie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Oksywiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Oksywiu

Nadmorska dzielnica Gdyni, licząca niespełna 4 kilometry kwadratowe. Zamieszkuje ją blisko 15 tysięcy osób. Oksywie, od strony północnej, sąsiaduje z dzielnicą Babie Doły, od strony zachodniej z Obłużem, od południa ze Śródmieściem, zaś jej wschodnią granicę stanowi Morze Bałtyckie. W jej obrębie znajduje się Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte oraz Najstarszy kościół w Gdyni pw. św. Michała Archanioła. Dostępność szkół, przedszkoli, sklepów i różnorodnych punktów usługowych pozytywnie oddziałują na wygodę życia codziennego. Sprawne połączenie z resztą miasta zapewniają ulice: Bosmańska, Zielona, Pułkownika Stanisława Dąbka oraz Benisławskiego.

Na Oksywiu aktualnie jest na sprzedaż 344 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Oksywiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 70,00 m2, w tym:

  • 25 mieszkań 1-pokojowych,
  • 227 mieszkań 2-pokojowych,
  • 27 mieszkań 3-pokojowych,
  • 65 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Oksywiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Oksywiu wynoszą 8 508 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Oksywiu kosztuje 475 767 zł.

Na Oksywiu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje