Nowe domy na Wielkim Kacku

Hala targowa Pomorskie - Wielki Kack

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wielkim Kacku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wielkim Kacku

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Na Wielkim Kacku aktualnie jest na sprzedaż 40 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 23 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wielkim Kacku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 113,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 15 mieszkań 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wielkim Kacku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wielkim Kacku wynoszą od 4 277 zł do 7 525 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wielkim Kacku kosztuje 161 483 zł.

Ceny domów na Wielkim Kacku

Na Wielkim Kacku mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 170,00 do 253,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Wielkim Kacku wynoszą od 3 563 zł do 4 698 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Wielkim Kacku kosztuje 789 000 zł.

Polecane domy na Wielkim Kacku

Podobne lokalizacje