Nowe domy w Chełmie i Gdańsku Południe

Hala targowa pomorskie - Chełm I Gdańsk Południe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Chełmie i Gdańsku Południe. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chełmie i Gdańsku Południe

Część Gdańska zajmująca znaczną jego część – ponad 30 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją blisko 72 tysiące. W jej skład wchodzi dodatkowo Ujeścisko-Łostowice. Przylegają do niej: Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza oraz Śródmieście od strony północnej, Orunia-Św. Wojciech-Lipce od strony wschodniej do południa, oraz Kokoszki od strony zachodniej. W jej ramach znajdują się liczne, urokliwe zbiorniki wodne malownicze tereny zielone, szkoły, przedszkola, sklepy, super- i hipermarkety, punkty usługowe, przychodnie oraz obiekty sportowe i rekreacyjne.

W Chełmie i Gdańsku Południe aktualnie jest na sprzedaż 306 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich, z których 26 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Chełmie i Gdańsku Południe mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 109,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 104 mieszkania 2-pokojowych,
  • 127 mieszkań 3-pokojowych,
  • 47 mieszkań 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Chełmie i Gdańsku Południe

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 4 520 zł do 10 365 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 226 433 zł.

Ceny domów w Chełmie i Gdańsku Południe

W Chełmie i Gdańsku Południe mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 221,00 do 236,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 1 390 350 zł.

Aktualnie w w Chełmie i Gdańsku Południe deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Chełmie i Gdańsku Południe

Wybrane promocje w Chełmie i Gdańsku Południe

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje