Nowe domy w Chełmie i Gdańsku Południe

Hala targowa pomorskie - Chełm I Gdańsk Południe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Chełmie i Gdańsku Południe. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chełmie i Gdańsku Południe

Część Gdańska zajmująca znaczną jego część – ponad 30 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją blisko 72 tysiące. W jej skład wchodzi dodatkowo Ujeścisko-Łostowice. Przylegają do niej: Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza oraz Śródmieście od strony północnej, Orunia-Św. Wojciech-Lipce od strony wschodniej do południa, oraz Kokoszki od strony zachodniej. W jej ramach znajdują się liczne, urokliwe zbiorniki wodne malownicze tereny zielone, szkoły, przedszkola, sklepy, super- i hipermarkety, punkty usługowe, przychodnie oraz obiekty sportowe i rekreacyjne.

W Chełmie i Gdańsku Południe aktualnie jest na sprzedaż 487 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 21 inwestycjach deweloperskich, z których 35 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Chełmie i Gdańsku Południe mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 122,00 m2, w tym:

  • 23 mieszkania 1-pokojowych,
  • 194 mieszkania 2-pokojowych,
  • 182 mieszkania 3-pokojowych,
  • 60 mieszkań 4-pokojowych,
  • 15 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Chełmie i Gdańsku Południe

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 4 520 zł do 11 471 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 179 000 zł.

Ceny domów w Chełmie i Gdańsku Południe

W Chełmie i Gdańsku Południe mamy 10 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 153,00 do 236,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 5 872 zł do 7 552 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 899 000 zł.

Aktualnie w w Chełmie i Gdańsku Południe deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W Chełmie i Gdańsku Południe mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane domy w Chełmie i Gdańsku Południe

Wybrane promocje w Chełmie i Gdańsku Południe

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje