Nowe domy w Pruszczu Gdańskim

Hala targowa Pomorskie - Pruszcz Gdański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Pruszczu Gdańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

W Pruszczu Gdańskim aktualnie jest na sprzedaż 95 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

14 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Pruszczu Gdańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 111,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 1-pokojowych,
  • 32 mieszkania 2-pokojowych,
  • 40 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Pruszczu Gdańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Pruszczu Gdańskim wynoszą od 4 968 zł do 5 832 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Pruszczu Gdańskim kosztuje 197 825 zł.

W Pruszczu Gdańskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Pruszczu Gdańskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje