Nowe domy w Straszynie

Hala targowa pomorskie - Straszyn

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Straszynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Straszynie

Straszyn to miejscowość położona w woj. pomorskim, pow. gdańskim, gm. Pruszcz Gdański. Jej zachodnia granica styka się z Jeziorem Straszyńskim, a przez miejscowość przepływa rzeka Radunia. Mieszka tu ok. 2330 osób. Miejscowość stanowi swoiste przedmieście gdańska, co sprawia, że mimo dominującej zabudowy mieszkalnej z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej obiektów przemysłowych i usługowych. Powstają również nowe osiedla mieszkaniowe. W Straszynie działa zespół szkół z przedszkolem, podstawówką i gimnazjum. Rozwija się tu kultura sportowa – w Straszynie działają dwie drużyny sportowe, klub tenisa stołowego, koło piłkarskie. Jest tu kompleks boisk i spływ kajakowy. Życie kulturalne kwitnie tu, dzięki świetlicy, bibliotece oraz klubowi seniora. W Straszynie działa szereg sklepów, w tym te popularne, jak Biedronka i Lidl. Jednym ze szczególnych walorów miejscowości jest jej lokalizacja. Leży na europejskiej trasie E75, co zapewnia jej doskonałe połączenia z najważniejszymi miastami regionu, kraju, a nawet Europy.

W Straszynie aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Straszynie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Straszynie

W Straszynie mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 118,00 do 145,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Straszynie wynoszą od 4 537 zł do 5 534 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Straszynie kosztuje 549 000 zł.

Polecane domy w Straszynie

Podobne lokalizacje